Sun, 12 Jul | SPUL Uniwersytet Ludowy

Dobre Warsztaty Muzyczne Junior

To 6 dniowe warsztaty dla młodzieży w wieku 13-18 lat. Każdy dzień warsztatowy obejmuję pracę indywidualną i grupową dla wszystkich uczestników. Wykształcona kadra zapewni uczestnikom rozwój w zakresie sztuki wokalnej, rytmiki, interpretacji, pracy w studio itp.
Rejestracja jest zamknięta
Dobre Warsztaty Muzyczne Junior

Czas i lokalizacja

12 Jul 2020, 16:00 – 18 Jul 2020, 13:00
SPUL Uniwersytet Ludowy, ul. Uniwersytecka 6, 77-405 Radawnica, Polska

O wydarzeniu

 🎶Dobre Warsztaty Muzyczne Junior🎶   

- to 6 dniowe warsztaty dla młodzieży w wieku 13-18 lat.     

Każdy dzień warsztatowy obejmuję pracę indywidualną i grupową dla wszystkich uczestników. Wykształcona kadra zapewni uczestnikom rozwój w zakresie sztuki wokalnej, rytmiki, interpretacji, pracy w studio itp. Przewidujemy różnorodne atrakcje i kreatywną animację czasu po zajęciach. Warsztaty zakończą się koncertem dla rodziców, a w ramach zajęć w studio, uczestnicy uzyskają pamiątkę w postaci zarejestrowanego wspólnymi siłami utworu muzycznego.      

Planujemy cały szereg zajęć umuzykalniających! Ograniczona liczba uczestników ułatwi instruktorom indywidualne podejście i czas dla każdego na konsultacje i pracę nad wybranymi zagadnieniami. Zajęcia w grupie będą owocowały większą wrażliwością na śpiewanie na głosy, utrzymywanie harmonii i prace zespołową, a także doświadczenie pracy w studio! Zajęcia z aktorstwa pomogą uczestnikom w pracy nad emocjami scenicznymi, stresem i dykcją. Każdy dzień warsztatowy zwieńczony będzie niezliczoną ilością atrakcji w postaci gier, zabaw, karaoke, filmów, ognisk, inspirujących spotykań z muzyką itp.    

 🐱‍🏍  Kadra  🐱‍🏍 

Nicole Kulesza – pochodząca ze Złotowa wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Śpiewa od najmłodszych lat, będąc laureatką wielu nagród na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach i przeglądach. Jej ostatnim sukcesem jest miano finalistki 9tej edycji programu The Voice of Poland. W 2017 roku wydała debiutancki album jako liderka zespołu Mawn’s Gallery, dziś pracuje nad solowym repertuarem. Oprócz kariery wokalnej, Nicole pisze teksty i komponuje utwory, wiele jej tekstów i kompozycji można znaleźć na płytach Wygraj Sukces. Od lat jeździ na obozy artystyczne z dziećmi i młodzieżą z całej polski. Tym razem współorganizuje i prowadzi warsztaty w rodzinnych stronach.  

Piotr Tłustochowicz - pochodzący z Rybnika wokalista, pianista i kompozytor.  Finalista 6 edycji The Voice of Poland oraz laureat wielu ogólnopolskich festiwali piosenki, w tym zwycięzca międzynarodowego festiwalu Anny German w Zielonej Górze. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy warsztatowej z dziećmi i młodzieżą, będąc od 6 lat wykładowcą i opiekunem na wielu warsztatach wokalnych/muzycznych. Od wielu lat występuje na scenach całej polski. Współpracował między innymi z takimi postaciami jak Andrzej Poniedzielski, Andrzej Piaseczny, Maria Sadowska, Robert Janowski.  

Agata Pielach - Aktorka, wokalistka, absolwentka szkoły aktorskiej w zakresie ruchu scenicznego i tańca. Występowała w produkcjach telewizji polskiej. Od trzech lat współpracuje z Fabryką Talentów, gdzie ma możliwość́ zarażać́ dzieci i młodzież̇ swoją pasja do aktorstwa, tańca oraz muzyki.  Prowadzi warsztaty aktorskie dla dzieci i młodzieży w całej Polsce.  

 Kuba Sojka -  ceniony muzyk, producent muzyczny, kompozytor i live performer pochodzący ze Śląska, specjalizujący się w szeroko pojętej muzyce elektronicznej. Na swoim koncie ma wydanych kilkanaście EP’ek oraz 2 albumy które świetnie przyjęły się na całym świecie. Od samego początku swoje występy prezentuje poprzez live acty używając wyłącznie instrumentów elektronicznych, grając zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju . Poza działalnością muzyczną, udziela się również aktywnie jako wykładowca w Szkole Muzyki Nowoczesnej we Wrocławiu oraz podczas warsztatów organizowanych przez polskie oraz zagraniczne uczelnie, festiwale, instytucje kulturalne i fundacje.

🏰 Lokalizacja 🏰 

Miejsce noclegowe zlokalizowane jest przy Uniwersytecie Ludowym w Radawnicy (ul. Uniwersytecka 6), wokół którego rozpościera się ok 3,5h zielonej przestrzeni. Z uwagi na warunki sanitarne, obiekt oferuje 24 miejsca noclegowe w 3 – osobowych pokojach. Ośrodek zapewnia całodzienne wyżywienie, śniadania i kolacje serwowane w formie bufetu szwedzkiego. Obiekt posiada 4 wyposażone sale dydaktyczne. Do naszej dyspozycji jest również boisko sportowe.   

🦸‍♀️Informacja na temat wytycznych sanitarnych.🦸‍♂️  

Bezpieczny wypoczynek:    https://www.gov.pl/web/edukacja/bezpieczny-wypoczynek-poradnik-men-dla-rodzicow-i-opiekunow-2 

 👛Koszt warsztatów 👛  - 1300zł   (pierwsza wpłata, w wysokości 400zł płatne do 27.06, pozostała cześć (900zł) do 5.07)  

Opłata obejmuje:  

- 6 dni wypoczynku na terenie Uniwersytetu Ludowego, pod opieką kierownika wypoczynku oraz wychowawców 

- zajęcia merytoryczne (śpiew grupowy, śpiew indywidualny, podstawy aktorstwa, rytmika, zajęcia w studio nagraniowym) 

- wyżywienie przez cały pobyt uczestnika na warsztatach  

- nocleg  

- dodatkowe atrakcje   

W momencie rezerwacji miejsca (która jest potwierdzona w momencie otrzymania przez nas potwierdzenia pierwszej wpłaty oraz wypełnionej karty kwalifikacyjnej) zostanie wysłana do Państwa lista niezbędnych rzeczy do zabrania przez dzieci oraz pozostałe szczegóły warsztatów, takie jak plan, godziny dostarczenia i odebrania dzieci z warsztatów itp. W dniu przyjazdu każdy rodzic bądź opiekun prawny będzie zobowiązany podpisać zaświadczenie o stanie zdrowia dziecka na dany dzień.  

 

Kartę kwalifikacyjną prosimy pobrać stąd:  Karta Kwalifikacyjna

 

Spółdzielczy Bank Ludowy w Złotowie 

43 8941 0006 0000 1919 2000 0010 

W tytule przelewu prosimy wpisać Dobre Warsztaty Muzyczne Imię i Nazwisko

Zaliczka podlega zwrotowi tylko w przypadku odwołania wydarzenia przez organizatora.

 

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy na adres: 

warsztaty@ul-radawnica.pl oraz pod numerem telefonu: 693800231

Bilety
Price
Quantity
Total
 • Sold Out
  Dobre Warsztaty MuzyczneJunior
  PLN 1,300
  PLN 1,300
  0
  PLN 0
This event is sold out

Udostępnij to wydarzenie